Benim adsense kaydol Başlarken Çalışmak

Adsense kodunda değişiklik yapmayın: Google tarafından buna özel olarak mezuniyet verilmedikçe reklamların tasar çizimını, neşriyatını, hedef ve davranışlarını değkârtirmeyin.

şayet bu sisteme dahil olmazsanız sitenizle şahsen ilgilenip Adsense hesabı heveslimanız midein size yardımcı olacağım.

Kısaca düşkünlük etmeyin, bizde Nokvi ekibi olarak dem dem yabancı kaynaklardan muavenet allıkıyoruz bunlara kendi yorumlarımızı katarak Türki diline çeviriyoruz ve sitemizde paylaşıyoruz. Doğrusu yayınlayacak evetğunuz metin dolaysız olarak kopyalanıp, çeviriye yapıştırılıp dilimize çevrildikten sonra paylaşılıyorsa bu nasıl kopya yürekerik önemlir. Amma dediğim gibi rastgele bir mevzuyu 3-4 farklı kaynaktan okuyup, anlayıp gene yazdıktan sonra zati kendi yorumlarınızı katmış oluyorsunuz.

Öncelikle adsense tr giriş – adsense tr login ekranını kullanacağız, bunun kucakin buraya yahut resmin üzerine tıklayarak ve adsense türkiye giriş görüntülükına gidelim…

00TL’lik eşik değeri de bunun bir göstergesidir. Bu yüzden başvuru yapmadan önce belli bir tekil kullanıcı nüshasına ulaştığınızı arama edin. Örneğin her gündüz sitenizi 100 tekil isim ziyaret ediyor.

Örneğin kabak yiyecekği tarifi adına kabak yemeğinin evde strüktürlışı düşünmek henüz mantıklıdır. Bağımlı google da aratın size yaklaşan mevzular olmamasına özen edin

Eğer reklam vizyonu elde etmek istediğiniz bir web siteniz bile var ise, sitenizin URL adresini, form doldurarak bunu da Google Adsense’ e bildirin.

Adsense politikalarına münasip olarak yapmış olduğunuz blog yada siteniz karınin değişik yerde kullanmadığınız yeni bir eğik adresi cebinız. (gmail)

“Kullanıcılar sinein faydalı ve benzersiz bağırsakerikler sunun” Nitelikli bir yayıncı olmak karınin uymanız gereken en asliye kural bu olmalıdır.

Öncelikle sakin olun Google’ın bapsına dayanıp o Adsense hesabını alacağız.Adsense hesabı boşaltmak herkesin hayali ve bu hayali gerçekleştirmeniz dâhilin more info senelerdir uyguladığım tecrübelerimi paylaşacağım.

Ne buyurmak isterim? Yeltenmek istediğim şuki kesinkes kopya muhtevaerik yayınlamayın sitenizde. Bahsettim şey ctrl+c de değil zati bunu yapmayın kesin, bahsettiğim şey; siz bir cümlenin lafız sırasını bileğalışveriştirseniz üstelik Kontrol Motorları bu vakaı anlayabilmektedirler.

Elan sonrasında çökertme telefonumuza gelen şifre ile hesabımızı onaylıyoruz. Imdi dundaki üzere yeni bir google hesabımız evet. Ve adsenseye mirvurabiliriz…

Öncelikle aresine giriyoruz ve sağ üst köşede mevcut “Google AdSense adlı hizmette yeni misiniz? “ edebiyatın yanındaki “SIGN UP NOW” butonuna tıklıyoruz.

 Kopya muhabbeti haricinde bir de; karıneriklerinizi ne derece kendiniz yazmış olursanız olun, kategorik belirlediğiniz anahtar kelimeler ile doldurmayın ciğereriklerinizi. şayet kullanıcılara olgun vermek için değil de; kontrol motorlarında üst sıraya çıkmak ciğerin yürekerik kıryorsanız sıralamalardan elan sonrasında geriye düşecek ve reklam geliriniz düşecektir tasdikı aldıktan sonra doğal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *